32868320 - 041

شمع فلزی

صنعت یدک آذربایجان

صنعت یدک آذربایجان

شمع فلزی صنعت یدک آذربایجان، شمع فلزی  نو مهم ترین خبر برای کسانی که در کار ساخت و ساز هستن این روزها جک سقفی دست دوم بسیار کم یاب شده است و قیمت این محصول به صورت صعودی بالا رفته به طوری که قیمت نو و دست دوم این محصول باهم چندان تفاوتی ندارد.

انواع شمع فلزی صنعت یدک آذربایجان

 

قالب بتن صباغی تولید کننده قالب بتن و جک ساختمانی در طرح ها و اندازه های مختلف مانند: جک ساختمانی صلیب دار،جک ساختمانی صادراتی در اندازه های ۲ الی ۵ متری تولیدات خود را افزایش داده و در حال حاضر به فروش این محصول می پردازد.

صنعت یدک آذربایجان

در آینده خبر های بسیاری در مورد تجهیزات قالب بندی و بتن ریزی خواهید شنید که ما این اخبار به صورت روزمره و بروز به اطلاع دوستان خواهیم رساند لطفا کانال های ارتباطی ما را دنبال کنید از خبرهای داغ ما باخبر شوید قالب بتن صباغی مشاوره درست و فقط به راضی نگه داشتن مشتری می اندیشد با ما در تماس باشید.

محصولات انحصاری جک سقفی یا شمع فلزی

 

محصولات انحصاری زیادی برای جک سقفی فلزی در سازه های بتنی وجود دارد که توست شرکت هایی که در زمینه صنعت ساختمان فعالیت دارند، ساخته می شود.شرکت صنعت یدک آذربایجان توانسته انواع مختلفی از این جک های سقفی و صادراتی تولید کند.با این وجود امکان معرفی همه ی محصولات صنعت یدک آذربایجان میسر نیست.

هزینه در جک سقفی یا شمع فلزی

 

شمع فلزی یاجک سقفی یکی ازپرهزینه ترین بخش سازه های بتنی است.در بعضی سازه ها اولویت دادن طراحی شمع فلزی به طراحی سازه ی می تواند،باعث بیش از۲۵%کاهش هزینه درکل قالب بندی شود.این صرفه جویی،دربرگیرنده هزینه های مستقیم و غیر مستقیم است. اگر سیستم شمع بندی کارایی خوبی داشته باشدموجب سرعت یافتن عملیات ساخت می شود.که درنتیجه آن بهره ناشی از راکد ماندن سرمایه کاهش یافته و سازه زودتر اماده بهره برداری می شود. مزایای دیگری که کارامد بودن شمع فلزی ایجادمی کندعبارتنداندازافزایش بهره وری در کارگاه، افزایش ایمنی و کاهش پتانسیل ایجاد خطا.

هزینه ساخن،نصب و برچیدن شمع فلزی

 

هزینه شمع فلزی از سه بخش تشکیل شده است:مصالح،نیروی کارو تجهیزات مورد نیاز برای ساخت یا مونتاژ حمل آن. هرعملاتی که منجربه کاهش هزینه حاصل ازتمام عوامل فوق شودباعث صرفه جویی مالی می گردد.درصورت ثابت بودن هزینه بتن مصرفی باخریدبتن آماده،صرفه جویی عملی درهزینه بتن بسیارناچیزاست.درصورتیکه شمع فلزی یاقالب فلزی واقعا می تواند بر روی اقتصاد پروژه تاثیر بگذارد.

بدلیل اینکه قالب ها و شمع فلزی اکثرا نیروهای متنوع و مرکبی راتحمل می کنند،بایدباروشی هماننده سایرسازه های مهندسی طراحی شوند.طرح تقریبی قال باحدس زدن نیروهای وارده،کاری خطرناک و پر هزینه است.اگر شمع فلزی یا قالب ها بیش از مقدار مورد نیاز قوی طراجی شوند هزینه غیر ضروری زیادی به همراه خواهند داشت،در حالیکه اگر به صورت ضعیف و دت پایین طراحی شوندممکن است درزیربارگسیخته شوندکه آن هم بسیارپرهزینه است.

روش های طراحی موثربراقتصادشمع فلزی وقالب عبارتنداز:

  1. قالب هاو شمع هارابه گونه ای طراحی کنیدکه علاوه برداشتن مقاومت کافی کمترین مقدارمصالح مصرفی وبیشترین تعداددفعات استفاده مجددراداشته باشند.
  2. برای بتن هایی که تمام سطح آنهادرمعرض دیدعموم قرارنمی گیردمانند،تیرها،ستون هاودیوارهایی که برروی آنهانازک کاری می شودنیازی به سطح تمام شده باکیفیت بالانیست.
  3. درزمان طرح قالب بتندی روش قالب بندی،شمع فلزی،باز کردن قالب و شمع را در نظر بگیرید.
  4. از قالب ها و شمع فلزی که محصولات انحصاری تولیدکننده گان خاصی می باشند و به مراتب کم هزینه تر از قالب و شمع هایی هستند که در محل ساخته می شوند،استفاده کنید.

خرید و فروش

خریدانواع شمع های فلزی به قیمت بالاتوسط قالب بتن صباغی وفروش شمع های سالم کارکرده به

سراسرکشور بامادرتماس باشید.

برای ارتباط با واحد فروش صنعت یدک آذربایجان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

۰۴۱۳۲۸۶۸۳۲۰-۲۲

۰۹۱۴۸۶۴۴۴۹۷

مطالبی که برای شما مفید خواهد بود

 

قالب بتن نو

جک سقفی شمع فلزی

جک سقفی عراقی|صادراتی